• بسته محصولات netSYS

  این بسته قابلیت اندازه گیری، مانیتور و کنترل پارامترهای مختلف از جمله دما، رطوبت، تشخیص قطع و وصل بودن برق تک فاز را تحت بستر شبکه های کامپیوتری و اینترنت فراهم می کند. این بسته نسبت به نیاز مشتری طراحی می شود که صرفه جوئی قابل ملاحظه ای در وقت و هزینه را به دنبال دارد.

  اطلاعات بیشتر...

 • netSYS NE22SB1

  کنترلر شرایط محیطی NE22SB1 امکان نمونه گیری لحظه ای دما، کنترل 4 ورودی برق تک­ فاز، کنترل 2 میکروسوئیچ و مدیریت 1 رله جهت باز و بسته شدن درب را از طریق شبکه و اینترنت فراهم می کند. طراحی بهینه و قطعات الکترونیکی دقیق و با دوام استفاده شده، کیفیت این محصول را تضمین می کند.

  اطلاعات بیشتر...

 • بسته نرم افزاری جام

  این بسته نرم افزاری امکان پایش و مدیریت کلیه تجهیزات CISCO، netSYS و سرورها را بصورت کاملا تحت وب فراهم می کند. آگاهی رسانی از طریق صدا، ارسال پیامک و ایمیل، تعریف عکس العمل نسبت به تغییرات حسگرها و تجهیزات شبکه و گزارش دهی متنوع از جمله قابلیت های این نرم افزار است. طراحی کاربر پسند و استفاده آسان مزیت رقابتی جام است.

  اطلاعات بیشتر...

به وبگاه شرکت بهین افزار برتر پارس خوش آمدید

شرکت بهین افزار برتر پارس به شماره ثبت 440630 با مسئولیت محدود با همت عده‎ای از مهندسین و مبتکرین کشور با سابقه درخشان علمی و فنی در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می کند. هدف این مجموعه ایجاد بستری مناسب برای ایده‎پردازی و طراحی محصولات و خدمات نوآورانه در جهت بهینه‎سازی استفاده از منابع و تکنولوژی‎های روز دنیا می‎باشد. تمرکز این مجموعه بر ارائه راهکارهای کاملا تخصصی، دقیق و حرفه ای پایش کمیت های فیزیکی و بومی سازی تکنولوژی می­باشد.

کلیه محصولات این شرکت با نام تجاری بهین افزار، دارای دوره آزمایشی رایگان و همراه با ضمانت دو ساله به بازار عرضه می­شود. ما توانسته ایم با ایجاد محیطی خلاق و پویا، کلیه تجهیزات سخت ­افزاری و نرم­ افزارهای پایش محیطی مورد نیاز کشور را با کیفیت بالا در داخل شرکت طراحی و تولید کنیم، از این رو امکان سفارشی سازی محصولات و طراحی و تولید راهکارهای متناسب با نیاز هر مشتری را از مزایای رقابتی خود می دانیم.